4 * hvězdičkové apartmány v Pagu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Pagu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Pagu, kde najdeme města Povljana, Vir, Privlaka, Nin a Dinjiška.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


11 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 11 1 

7. Apartment Pag 85 with Outdoor Swimmingpool StarStarStarStar

Foto: Apartment Pag 85 with Outdoor Swimmingpool
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
69 %

Apartment Pag 85 with Outdoor Swimmingpool is set in Pag. It features sea views and free WiFi. The apartment includes 2 bedrooms and a kitchen with a dishwasher and a fridge. A TV is available. The apartment offers an outdoor pool.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osoby83 - 87 EUR za noc

8. Two-Bedroom Apartment with Sea View in Pag StarStarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment with Sea View in Pag
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Pag in the Pag Island region, Two-Bedroom Apartment with Sea View in Pag is a 4-star property featuring free WiFi. The property features sea views and is 26 km from Novalja.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob73 - 77 EUR za noc

9. Apartments Lorenco StarStarStarStar

Foto: Apartments Lorenco
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
100 %

Located in Pag, Apartments Lorenco features free WiFi and units equipped with a kitchen and balcony Every unit features a private bathroom and shower, air conditioning, a flat-screen TV and a oven.


10. Apartment Pag with Sea View 2 StarStarStarStar

Foto: Apartment Pag with Sea View 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Apartment Pag with Sea View 2 is located in Pag. The accommodation features free WiFi. The property includes a living room with a TV. A dishwasher, a microwave and a fridge can be found in the kitchen. The apartment offers an outdoor pool.


11. Apartment Pag 6311d StarStarStarStar

Foto: Apartment Pag 6311d
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Situated in Pag in the Pag Island region, Apartment Pag 6311d has a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment features a satellite TV and 2 bedrooms.


11 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 11 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: